production

درب 28 میلیمتری مخصوص ماء الشعیر با لاینر جاذب اکسیژن
درب 28 میلیمتری پلی پروپیلنی با لاینر گازبند جهت مصرف نوشابه گاز دار ،دوغ ، روغن ، گلاب ، عرقیجات ، مواد شیمیایی و الکلی مناسب برای دهانه بطری های PETو PCOو BPF
تولید پریفرم از وزن 39 تا 54 گرم با دهانه 28 میلیمتری با مواد PET
طرح چاپ لوگو بر روی انواع درب ها بنا به درخواست طرح مشتری از 1 تا 4 رنگ چاپ
ترکیب دینامیک افزودنی های رنگی با مواد PET در جهت حفظ یکنواختی رنگ در تمام سطوح پریفرم کنترل میزان مصرف افزودنی به منظور مصرف بهینه و کاهش بهای تمام شده امکان تولید انواع پریفرم با رنگها در صدهای مختلف براساس درخواست مشتری . حفظ ثبات ظاهری و یکنواختی پریفرم¬ های رنگی در سفارشات مشتری در بازه های زمانی مختلف قالب های تزریق جهت تولید پریفرم با طراحی مناسب و کیفیت بالا ساخت شرکت MHT آلمان می باشد عدم وجود خراش و یا هر گونه عیوب سطحی
مراحل فرآوری مواد اولیه و تولید پریفرم
رساندن رطوبت نهایی مواد به کمتر از 50 پی پی ام هنگام ورود به سیلندر تزریق
انتقال مکانیزه مواد به گازگیر و سیلندر تزریق
عمل آوری صحیح و بهینه مواد جهت قالب گیری با استفاده از ماشین¬های تزریق پلاستیک ویژه تولید پریفرم با مشخصات زیر انجام می پذیرد:
ماشینهای تزریق پلاستیک خاص تولید پریفرم با استفاده از ماردون های مخصوص به منظور عمل آوری مناسب مواد با کاهش تنشهای پس ماند و میزان استالدئید (AA)
ذوب یکنواخت مواد، بدون تخریب زنجیره پلیمر و نیز فاقد گرانول های ذوب نشده در مذاب قبل از تزریق به قالب
محوطه قالب گیری کاملاً محصور با هوای فیلتر شده و عاری از رطوبت بوسیله واحد ضد چگالش و تهویه مطبوع قالب می باشد
سیستم خنک کاری مناسب با بکارگیری چیلرهای صنعتی با ظرفیت¬های بالا انجام می شود
ترکیب مناسب و یکنواخت افزودنی و مواد PET با هدف بهبود ویژگی¬های ظاهری و ثبات کیفی پریفرم با تجهیزات
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Pariatur maiores hic voluptatum delectus in cum dolor! Temporibus distinctio tempore optio illum animi. Dignissimos ipsum officia hic itaque rerum dolorem distinctio cupiditate sed temporibus eius facere autem debitis quibusdam qui dolore! Quae unde neque saepe itaque omnis nemo eum similique libero cupiditate eius quod a totam nihil commodi nisi animi eos nam fugiat ipsum dicta ex excepturi id sequi ipsa quaerat rerum culpa iste minima accusamus ad! Libero assumenda adipisci molestias!

technology

خط تولید چاپ درب با ماشین آلات TAMPO PRINT :
دستگاه های چاپ چهار رنگ TAMPO PRINT ساخت کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین دستگاهها در صنعت چاپ است که با ظرفیت چاپ2000 عدد درب در دقیقه امکان چاپ هر نوع لوگو متناسب با نیاز و درخواست مشتری را بر روی درب میسر می سازد .رنگ و حلال مورد استفاده ( ساخت کشور آلمان) که دارای کیفیت مطلوب ، استحکام و مقاومت بالا برای چاپ پذیری بر روی درب را دارا می باشد
استفاده از سیستم قالب گیری پرسی یکی از شناخته شده ترین تکنولوژی جهان در تولید درب است . بالغ بر 65 درصد درب های کنونی با این روش تولید می شوند .کاملاً آب بند و گاز بند بوده و برای نوشیدنی هایی مانند ماء الشعیر ، نوشیدنی های گاز دار ، آب معدنی و آب میوه استفاده می شوند .
استفاده از لاینر جاذب اکسیژن باعث می شود از رشد میکرو ارگانیسم هایی که باعث بدبو و بد طعم شدن ماء الشعیر می شود جلوگیری شده و مدت نگهداری محصول افزایش یابد . استفاده از لاینرهای جاذب اکسیژن که توانایی بالایی در مقاومت در برابر حرارت را دارد باعث می شود این درب ها علاوه بر مصرف در ماء الشعیر توانایی تحمل دماهای بالا را داشته باشد .
فرآیند کنترل کیفیت با دوربین های بسیار پیشرفته کنترل شده و کاملاً اتوماتیک می باشد . این سیستم بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی تمامی نقایص تولید را جداسازی می کند و در صورت نیاز بدون متوقف کردن خط تولید قطعه معیوب را از مدار خارج می کند .
سایر پارامترهای کنترلی شیمیایی و فیزیکی به صورت تکمیلی توسط نیروهای آموزش دیده و مجرب کنترل کیفیت و توسط وسایل آزمایشگاهی استاندارد کنترل می شود .
لبه های تاشده درب ها به صورت مثلث ستاره ای بوده و موجب راحت بسته شدن درب در هنگام پر کردن نوشیدنی می شود .
همچنین تکنولوژی بالای برش باعث می شود از تجمع هر گونه آلودگی پس از مصرف جلوگیری شود.
ترکیب دینامیک افزودنی های رنگی با مواد PET در جهت حفظ یکنواختی رنگ در تمام سطوح پریفرم
کنترل میزان مصرف افزودنی به منظور مصرف بهینه و کاهش بهای تمام شده
امکان تولید انواع پریفرم با رنگها در صدهای مختلف براساس درخواست مشتری
حفظ ثبات ظاهری و یکنواختی پریفرم¬ های رنگی در سفارشات مشتری در بازه های زمانی مختلف